• Resim6
  • Resim5
  • IMG_1672
  • IMG_1580
  • IMG_3725
  • IMG_3724
  • IMG_3726

10 Numara Fiat’ın Turnuva Şampiyonu Belli Oldu! “08-10 Ocak 2016”

Büyük Finali Cüneyt Çakır Yönetti; Yarı Final’de Pascal Nouma Teknik Direktörlük Yaptı.

Fiat’ın ticari araç sahiplerine benzersiz avantajlar sunan ve farklı etkinliklerle kullanıcıları buluşturan “10 Numara Fiat” programı, 6 ilde 96 takımın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Fiat “10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” ile bensersiz bir serüven yaşattı.

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ın yönettiği final maçında rakibi İzmir temsilcisi Efor Bobinaj takımını 4-1 yenen Şahinler Oto takım üyeleri 2016 Avrupa Kupasında Türkiye maçını Fransa’da tribünden izleme hakkını kazandı.

“10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi” turnuvasının büyük finali 8-9-10 Ocak 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Adana’daki bölgesel finaller sonucu başarılı olan 8 takımın katıldığı turnuvanın final ayağında FIFA kokartlı hakemlerimiz Tarık Ongun ve Bahattin Duran’ın yönettiği ve Pascal Nouma’nın ilk kez teknik direktörlük deneyimi yaşadığı maçlar sonunda finale kalan Ankara temsilcisi Şahinler Oto ve İzmir temsilcisi Efor Bobinaj 10 Ocak Pazar günü büyük final için karşı karşıya geldi..

Final Maçı Cüneyt Çakır’ın

Şampiyonu belirleyen maçı FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetti. Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç ‘ın başlama vuruşunu yaptığı maça, tribünlerdeki gösteriler renk katarken çevreden izleyiciler de büyük ilgi gösterdi. Cüneyt Çakır’ın yönettiği büyük finalde profesyonel futbolculara taş çıkartan katılımcılar, kıran kırana bir mücadele ile keyifli anlara imza attılar.

Ankara temsilcisi Şahinler Oto, rakibi İzmir temsilcisi Efor Bobinaj takımını 4-1 yenerek zafere ulaşan taraf oldu. 10 Numara Fiat Futbol Turnuvası’nı kazanan takımın oyuncuları, madalya ve kupalarıyla birlikte 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı Fransa’da tribünden izleyecekleri seyahat ödülünü de Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç ve Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü ‘nün elinden aldı.

Üç gün süren 10 Numara Fiat Şampiyonlar Ligi etkinliğinde ünlü futbolcu Pascal Nouma da yarı finalist olan takımlara sırayla teknik direktörlük yaparak destek verdi. Renkli kişiliğiyle tanınan Nouma, maçlar boyunca sporcular ve hakemlerle sürekli şakalaştı. Ünlü şovmen Ceyhun Yılmaz da maçlar öncesinde takımlarla bir araya gelerek takım kaptanları ile eğlenceli sohbetler gerçekleştirdi ve futbol sahalarından ilginç anıları paylaştı.